У Флоренції для відвідувачів відкриють таємну кімнату Мікеланджело

Секретну кімнату з ескізами, які багато хто вважає роботою Мікеланджело, незабаром відкриють для відвідувань у Флоренції.

Прихована кімната знаходиться у каплиці Медічі, яку також створив відомий італійський скульптор та художник Мікеланджело. Намальовані вугіллям ескізи на стінах, деякі експерти вважають роботою Мікеланджело, які він зробив, коли переховувався від смертного вироку папи Климента VII, пише Euronews.

Фото: Luigi Navarra/AP

До 1955 року приміщення використовували для зберігання вугілля, а потім було закрите та забуте на десятиліття. Самі малюнки були виявлені під двома шарами штукатурки. Згідно з теорією, Мікеланджело переховувався в кімнаті від гніву папи Климента VII за підтримку новоствореної республіки, де малював ескізи деяких своїх проєктів.

Крихітну кімнату, розміром 10 на 3 метри, було розкопано у 1975 році під час дослідження нового виходу з каплиці Медічі. Тоді науковці розійшлись в думках щодо авторства малюнків. Почалась запекла дискусія, яка триває і досі.

Починаючи з 15 листопада, щотижня до 100 відвідувачів зможуть потрапити до кімнати за попереднім бронюванням. В приміщення одночасно дозволять заходити до чотирьох людей, максимум на 15 хвилин.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.