У “Добропарку” невдовзі почнеться цвітіння тюльпанів

Ландшафтний парк “Добропарк” повідомив про початок нового сезону, який триватиме з 27 квітня по 21 травня 2023 року.

Як повідомила пресслужба парку, в цей період розквітнуть три мільйони тюльпанів або 136 різних сортів цих квітів. Крім того, працівники “Добропарку” розробили унікальний тюльпановий мікс “Українська мужність”, який символізуватиме мужність, незламність та силу нашого народу.

Також для відвідувачів будуть доступні шість локацій з іншими видами квітів. Серед яких гіацинти, нарциси, крокуси та інші.

Парк знаходиться у с. Мотижин, Макарівський район (Житомирська траса, 29 км). Графік роботи: понеділок-неділя 10:00 – 20:00. Вартість квитків – 200 грн для дорослих та 100 грн для дітей. Придбати квитки можна за посиланням.

“Добропарк” — це ландшафтний парк, створений сім’єю Добруцьких. Подружжя висадило улюблені колекції рослин: гортензії, магнолії, сакури, бузок, декілька сортів берези та хвойних дерев, понад 20 тисяч тюльпанів та ін. З часом ці колекції доповнювалися унікальними сортами з Англії, Франції, Голландії та Бельгії. Перших своїх відвідувачів Добропарк зустрів у 2020 році та подарував 1 270 000 тюльпанів, лавандову галявину, самшитову долину, сад петуній та поля ліатрісу.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.