У Дніпрі пройде фестиваль креативних індустрій

Фестиваль креативності та підприємництва House of Europe Festival відбудеться 15-16 травня. Учасники зможуть відвідати лекції від експертів з ЄС та України, “воркшопи”, кінопокази та концерти просто неба.

Тема фестивалю: “Як креативні індустрії змінюють постіндустріальні міста. Він стане дводенною платформою для “нетворкінгу” та співпраці між креативними спільнотами Дніпра, України та ЄС.

Фестиваль поєднає декілька форматів. На головній сцені проходитимуть лекції про архітектуру, урбаністику, кіно, рекламу та інші культурні ініціативи.

У зоні “воркшопів” можна буде пізнати світ біохакінгу, власноруч створити синтезатор, вивчити ази програмування та попрацювати з анімацією.

Організатори познайомлять гостей з провідними експертами-практиками з різних галузей. Зокрема, архітектор Осаму Окамура (Чехія), митець Даан Розегаарде (Нідерланди), урбаніст Куба Снопек (Польща), режисерка Надія Парфан (Україна), музикант Гвідо Мебіус (Німеччина), засновниця платформи Cryptic Кеті Бойд (Велика Британія) та інші.

Вхід – вільний, за попередньою реєстрацією. Через карантин кількість місць обмежена. Усі відвідувачі проходитимуть експрес-тестування на коронавірус. Якщо ж Дніпро потрапить до “червоної” зони, організатори перенесуть подію в онлайн. Крім того, більшість подій фестивалю транслюватимуться онлайн на Facebook Центру сучасної культури у Дніпрі.

Під час другого дня House of Europe Festival представники креативних стартапів та бізнесів зможуть взяти участь у змаганнях Creative Business Cup Ukraine 2021. Головний приз — 1000 євро, можливість представити Україну на міжнародному змаганні Creative Business Cup BRIGHT. Для участі потрібно зареєструватися до 9 травня.

House of Europe Festival — кульмінація тимчасового хабу Дому Європи, який працював у Центрі сучасної культури у Дніпрі протягом березня та квітня.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.