У Чорнобильській зоні створять перший веломаршрут

В рамках проєкту “Магніти України: Чорнобиль”, державним агентством з управління зоною відчуження розроблено веломаршрут.

Про це повідомляє пресслужба агенства у Facebook.

Маршрут, протяжністю 45 кілометрів. пролягатиме від КПП «Зелений мис» через села Куповате, Опачичі, Оташів та Плютовище.

«Ми сподіваємося, що веломаршрут дозволить відвідувачам зони відчуження побачити унікальний світ Чорнобильського Заповідника. Зупинитися у колишніх населених пунктах, які багато років приваблюють відвідувачів своєю самобутністю», – наголошує заступник Голови ДАЗВ Максим Шевчук

Крім того, ДП «ЦОТІЗ» разом із представниками спортивної та туристичної велоспільноти України провело технічні проїзди веломаршрутом, щоб зафіксувати усі функціональні та топографічні особливості.

«Кожна група буде забезпечена двома супроводжуючими, а на час облаштування маршруту буде наявний технічний транспорт, який зможе забезпечити підтримку учасників маршруту», – повідомляє помічник директора ДП «ЦОТІЗ» Кирило Гарник.

Для зупинок у мальовничих куточках уже розпочато облаштування спеціальних місць. Роботи з удосконалення та покращення велотреку для комфорту відвідувачів зони відчуження продовжуються.

За оцінками ДСП «Екоцентр», контрольні рівні можливого опромінення гарантовано не будуть перевищені.

Нагадаємо, в Чорнобильській зоні планують відкрити унікальний музей, в якому зберуть військову техніку, що була задіяна в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.  Також, для відвідувачів розробили новий маршрут на всюдиходах, який покаже туристам нові унікальні місця зони відчуження.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.