Туристи летіли в Іспанію, а прилетіли в Литву: що сталось

Пара запланувала сімейну відпустку в Іспанії, але опинилась за кілька тисяч кілометрів від місця призначення.

Едрю Гор та його дружина Вікторія повинні були вилетіти рейсом Ryanair з аеропорту Брістоля до Барселони. Однак по прибуттю вони виявили, що прилетіли в литовський Каунас, пише BBC.

Під час перельотів подружжя завжди користуються супроводом персоналу, тому що Ендрю має інвалідність, а Вікторія — людина з аутизмом. Їх провели на посадку в аеропорту та запевнили, що решта їхньої компанії вже на борту літака. Згодом у них кілька разів перевіряли квитки, і ніхто з персоналу нічого не помітив.

Пара без зайвих питань сіла на літак та усю дорогу проспала. Коли Ендрю прокинувся та увімкнув телефон, він побачив повідомлення: “Вітаємо у Литві!”. Після сповіщення представників Ryanair, що вони прилетіли не в ту країну, їм одразу забронювали наступний доступний рейс до Барселони.

Однак це було наступного ранку і з Риги — столиці сусідньої Латвії. Авіакомпанія забронювала для пари номер в готелі та оплатила трансфер до аеропорту. Тільки наступного дня Ендрю та Вікторія нарешті змогли дістатись до свого готелю на узбережжі Коста-Брава.

Проте проблеми для подружжя не закінчились. Оскільки вони не сіли на рейс з Брістоля, їхній багаж прилетів лише через два дні. “Це був сюрреалістичний досвід, ми були виснажені, коли врешті-решт прибули“, – розповів Ендрю Гор.

У Ryanair заявили, що вже почали внутрішнє розслідування. За словами представників компанії, працівник служби спеціальної допомоги аеропорту Брістоля, посадив пару не неправильний рейс до Каунаса, попри те, що на вивісках було чітко вказано пункт призначення.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.