Turkish Airlines вперше запустить рейси до Австралії

Turkish Airlines з 15 березня 2024 року запустить перший власний рейс Стамбул-Мельбурн.

Це перший маршрут авіакомпанії до Австралії, яка досі не входила до мережі Turkish Airlines, пише Avianews.

Турецька авіакомпанія вже отримала необхідні дозволи від австралійської влади. Мельбурн стане першою точкою в Австралії, оскільки має велику турецьку діаспору і є одним з найбільших торгових центрів країни.

Turkish Airlines планує виконувати три рейси на тиждень за маршрутом Стамбул-Мельбурн. Водночас поки що авіакомпанія літатиме з проміжною посадкою тривалістю півтори години на дозаправлення у Сінгапурі. Пасажирам не доведеться змінювати літак під час посадки. Загальний час польоту зі Стамбула у Мельбурн становитиме 19 годин 40 хвилин.

Наразі на рейси до 15 травня 2024 року діє спеціальна ціна. Летіти зі Стамбула у Мельбурн можна від $1199 в обидві сторони.

Стамбул – Мельбурн – Стамбул (15.03.2024 – 01.04.2024) – $1199

У планах авіаперевізника зробити рейси до Австралії безпосадковими, а також відрити рейси до інших міст країни після отримання нових літаків із необхідними характеристиками. Реалізувати це хочуть за допомогою далекомагістральних авіалайнерів Airbus A350-1000 та Boeing 777X. 

Крім того, турецька авіакомпанія зможе покращити рентабельність рейсів до Австралії завдяки спеціальним правам — п’ятій свободі повітря. Вона дозволяє турецькій авіакомпанії продавати квитки не лише між Стамбулом та Мельбурном, але також із Сінгапуру до Стамбула та Мельбурна.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.