Тепер придбати квиток на поїзд Київ-Варшава в застосунку “УЗ” можна тільки з Дія.Підписом

“Укрзалізниця” продовжує боротьбу з перекупами квитків, щоб українці не переплачували кошти та не шукали альтернативних варіантів для поїздок.

Як повідомив міністр мінцифри Михайло Федоров, “Дію” інтегрували у застосунок “Укрзалізниці”. Тепер придбати квитки на найпопулярніший потяг Київ – Варшава можна буде тільки з “Дія.Підписом”.

Верифікація через “Дію” підтвердить, що ви — реальна людина. Тож якщо з акаунту масово купуватимуть та повертатимуть квитки — після перевірки його заблокують. Після чого людина більше не зможе купити квиток онлайн, навіть якщо видалить застосунок та спробує пройти верифікацію через інших пристрій.

Отже, купувати квитки зможуть тільки реальні користувачі. Також останнім часом для повернення міжнародних квитків треба було їхати на вокзал, стояти в черзі, писати заяву та чекати на повернення коштів до пів року. Завдяки “Дія.Підпису” це в минулому. Все робитимете в застосунку “УЗ” за кілька секунд.

Нагадаємо, раніше  “Укрзалізниця” повністю перевела в онлайн продаж квитків на поїзд №67/68 Київ — Варшава, щоб завадити шахраям-спекулянтам та спростити доступ до квитків пасажирам.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.