Таїланд не вимагатиме докази вакцинації в іноземних мандрівників

Посилені коронавірусні правила діяли усього один день.

Вчора ми писали, що влада Таїланду вирішила посилити деякі обмеження на в’їзд для іноземних мандрівників. Зокрема, була запроваджена вимога щодо обов’язкової перевірки сертифікатів вакцинації перед в’їздом в країну. Однак, як повідомляє Reuters, місцева влада вирішила відмовитись від нових правил, всього через один день після їх запровадження.

Міністр охорони здоров’я Таїланду Анутін Чарнвіракул заявив, що перевірка доказів вакцинації була незручною для мандрівників, тому група експертів у галузі охорони здоров’я погодилась скасувати нове правило. Крім того, подорожувати зможуть також нещеплені мандрівники, без обов’язкового проходження ПЛР-тесту.

Карантинні обмеження вирішили посилити напередодні відновлення перельотів з Китаю, де різко зросла кількість нових випадків Covid-19. Проте за словами тайської влади, імунізація та вакцинація в Китаї та інших країнах знаходиться на достатньому рівні, що дозволяє не вводити обмеження.

Водночас Таїланд як і раніше вимагатиме від іноземців надати підтвердження наявності медичного страхування від COVID-19, якщо для їх наступного пункту призначення потрібен ПЛР-тест.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.