Сицилійське містечко знову продає будинки за кілька євро

Самбука-ді-Сицилія була одним з перших італійських міст, які запровадили концепцію “будинку за 1 євро”.

Тепер же сицилійське містечко, населення якого становить шість тисяч мешканців, пропонує будинки за 3 євро, пише The Mayor.

Нова програма з розпродажу будинків у місті Самбука-ді-Сицилія пропонує 12 об’єктів нерухомості, які може придбати будь-хто. Місцева влада, враховуючи минулий досвід, стверджує, що інтерес до цієї програми знову буде надзвичайно високим.

Самбука-ді-Сицилія. Фото: Depositphotos

Сицилійське місто досягло набагато кращих результатів у плані залучення мешканців та інвестицій, ніж інші італійські міста, які пробували подібні методи. Причиною цього є те, що місцева влада володіє багатьма покинутими об’єктами після руйнівного землетрусу 1968 року. Таким чином влада могла вільно розпоряджатись майном на власний розсуд, тоді як в інших містах потрібно було знайти всіх спадкоємців господарів покинутих будиків.

Водночас 3 євро — це лише початкова ціна на аукціоні, а будинки будуть продані тому, хто запропонує найвищу ціну. Учасники також повинні підготувати депозит у розмірі 5 тис. євро, який переможець повинен внести як гарантію, що він проживатиме у місті.

Хоча мер Самбуки стверджує, що будинки знаходяться у непоганому стані, вони однаково потребують ремонту, який може коштувати від 30 до 200 тис. євро.

Ідея з будинками за 1 євро мала великий успіх для містечка Самбука-ді-Сицилія не лише через аукціон. Багато людей, які не виграли на попередніх аукціонах, все ж вирішили купити інші будинки у місті. Загалом було продано 250 будинків за останні роки.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.