Starlink запускає нову послугу глобального роумінгу

Новий тариф Starlink Roam дозволяє користувачам отримати доступ до послуг зв’язку на більшому радіусі.

Як повідомили в компанії, тепер клієнти компанії матимуть можливість користуватись “високошвидкісним інтернетом з низькою затримкою у більшому радіусі. Перевагою тарифу є підключення до більшої кількості супутників, що гарантує більш надійне з’єднання.

Крім того, обладнання призначене для стаціонарної установки на автомобілі може працювати в складних умовах. Якщо користувачі використовуватимуть термінал Starlink понад два місяці за межами своєї країни, вони повинні будуть здійснити перереєстрацію системи.

Глобальний роумінг коштує $200 на місяць та доступний лише з портативним обладнанням, яке коштує близько $600. Новий тариф вже доступний в деяких країнах.

Після початку повномасштабного вторгнення росії засновник компанії SpaceX Ілон Маск запустив підтримку сервісу супутникового інтернету Starlink в Україні та надіслав термінали, які забезпечують зв’язок із супутниками. Усі нормативні обмеження щодо використання Starlink на період воєнного часу скасували, що дозволяє будь-кому встановити собі термінал та користуватися інтернетом від SpaceX в Україні.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.