Сім найдешевших європейських пляжних напрямків у 2023 році

До рейтингу потрапили курорти Болгарії, Греції, Іспанії, Португалії та Кіпру.

UK Post Office назвало найдоступніші за ціною напрямки для відпочинку влітку 2023 року на основі восьми цінових показників. Дані не враховують вартість авіаквитків або проживання, оскільки це витрати, що залежать від індивідуальних потреб та місця проживання туриста, пише “УНІАН”.

1. Сонячний Берег (Болгарія)

Одне з найпопулярніших курортних міст Болгарії відоме своїми довгими піщаними пляжами, прилеглими пам’ятками та стародавніми руїнами. Після заходу сонця Сонячний Берег перетворюється у рай для любителів вечірок, з галасливими клубами та барами, відкритими до світанку. Туристи можуть запросто купити тут пляшку пива за 2,30 долара, а обід з трьох страв на двох, включаючи пляшку вина, обійдеться в середньому усього в 44 долари.

2. Алгарве (Португалія)

Алгарве – це регіон, відомий своїми неперевершеними пляжами з чудовими золотистими скелями, а також теплими та спокійними водами. Річна кількість відвідувачів Алгарве досягає чотирьох мільйонів туристів. Запашна кава тут обійдеться усього в 1 долар, а обід з трьох страв на двох осіб, коштуватиме не більше 50 доларів.

3. Коста-дель-Соль (Іспанія)

Цей регіон, розташований на півдні Іспанії, популярний пляжний напрямок з безліччю чудових міст, таких як Малага, Марбелья та Міхас. Коста-дель-Соль манить туристів з усього світу, щоб насолодитися теплим середземноморським сонцем та відкрити для себе яскраву іспанську культуру. Туристи на Коста-дель-Соль можуть насолоджуватися келихом вина, не переплачуючи більше 3 доларів, а обід з трьох страв на двох, включаючи пляшку вина, обійдеться близько 60 доларів.

4. Пафос (Кіпр)

Пафос є одним з найпопулярніших туристичних напрямків на Кіпрі. Більшість розкішних курортів острова розташовані поруч з містом, тому звідси зручно починати вивчення навколишніх пляжів, історичних пам’яток та гірських містечок. У Пафосі чашка кави коштує приблизно 3 долари, а вечеря з трьох страв на двох, включаючи пляшку вина, коштує близько 68 доларів.

5. Корфу (Греція)

На Корфу можна знайти історичні палаци, фантастичні пляжі та безліч чудових готелів. Оскільки на острів упродовж багатьох років впливали різні культури, включаючи венеціанську, французьку та англійську, то він має унікальні культурні особливості. Пляшка води на острові обійдеться у 0,55 долара і 60 доларів за вечерю з трьох страв на двох, включаючи вино.

6. Фуншал (Португалія)

Мадейра — чудовий європейський напрямок, що знаходиться поруч із північно-західним узбережжям Африки. Приморське місто Фуншал є найбільшим туристичним центром Мадейри та поєднує в собі історію, культуру, природу та розваги. Туристи тут можуть придбати пиво за менше ніж 3 долари за пляшку, а обід з трьох страв на двох, включаючи пляшку вина, коштує приблизно 70 доларів.

7. Майорка (Іспанія)

Найбільших з Балеарських островів Іспанії та популярний туристичний напрямок відомий своїми пляжами та легендарними клубами. Туристи тут можуть насолоджуватись відмінним співвідношенням ціни та якості. Наприклад, чашка кави обійдеться 2,5 долара, а вечеря з трьох страв на двох, включаючи пляшку вина, не більше 70 доларів.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошук