RegioJet з січня запустить поїзди з Праги до Чопа

Чеський перевізник RegioJet хоче з початку січня 2024 року запустити нічний рейс з Праги до Чопа через прикордонний пункт Чорна-над-Тісоу у Словаччині.

Нова лінія використовуватиме 37-кілометрову євроколію, яка пролягає від кордону до Чопа та далі до Мукачева, пише ЦТС.

Потяги курсуватимуть з головного залізничного вокзалу Праги о 21:38 і прибуватимуть у Чоп о 10:35, зворотно відправлятимуться з Чопа о 17:30 і прибуватимуть до Праги о 05:07. На початок рейси здійснюватимуть поїздом із трьох вагонів, який вміщуватиме 140 пасажирів.

Оскільки RegioJet не має ліцензії на роботу в Україні, нова послуга надаватиметься спільно з “Укрзалізницею”. RegioJet сплачуватиме плату за доступ до колії департаменту управління інфраструктурою УЗ. У розкладі на 2024 рік, який набуде чинності 10 грудня, планується забезпечити сполучення з поїздами УЗ у Чопі.

Крім того, чеський перевізник також планує з’єднати Україну з іншими столицями в Центральній Європі залізницею з Відня до Чопа через Будапешт і прикордонний пункт Захонь в Угорщині. У поєднанні з УЗ сполучення з Берліном здійснюватиметься через прикордонний пункт у Перемишлі в Польщі.

Нагадаємо, раніше RegioJet анонсував нові поїзди з Перемишля до Ганновера.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.