Популярні курорти, де можна відпочити цього року без російських туристів

При виборі закордонного курорту серед українців є високий запит на відсутність росіян.

Попри війну українські діти потребують оздоровлення та морського відпочинку. Багато країн заборонили подорожі для росіян, але це не стосується більшості пляжних напрямків. Видання РБК-Україна дослідило, на яких курортах шанси зустріти туристів з РФ будуть мінімальним.

Єгипет

Російські туроператори активно пропонують відпочинок в Єгипті як альтернативу Туреччині, де зростають ціни, а санкції ускладнюють перельоти. Нові рейси хочуть запустити до Шарм-ель-Шейху та Хургади.

Водночас за інформацією єгипетських ЗМІ, на двох курортах практично немає росіян — це Хургада та Марса-Алам. Їхнє місце зайняли туристи з Польщі та Німеччини. Повідомляється, що лише 7 травня міжнародний аеропорт Марса-Алам прийняв близько 4000 туристів на 24 європейських рейсах. Це були переважно літаки з Польщі (6), Чехії (50), Італії (6), Німеччини (3), Швейцарії (1) та Бельгії (1).

До війни Марса-Алам був одним з найпопулярніших єгипетських курортів серед українців – багато в чому завдяки відсутності росіян.

Туреччина

Дуже важко знайти курорт в Туреччині, де взагалі немає росіян. Країна докладає зусиль, щоб налагодити чартери з росії. Найпопулярніші у туристів з РФ залишаються курорти в провінції Анталія. Однак курорти на Егейському узбережжі менш привабливі для росіян.

Російські туристичні ресурси радять курорти, на яких переважно відпочивають європейці – Сіде, Чемше, Кашадаси, Кемер, Мармаріс, Олюденіз.

Інші курортні країни, де можна відпочити без росіян

Попри те, що багато країн Європи заборонили в’їзд російським туристам, багато пляжних напрямків залишаються доступними для громадян РФ та активно видають їм шенгенські візи. Серед таких країн — Іспанія, Італія, Греція.

Однак у ті країни, в які продають тури, летіти вийде лише з пересадками. Наприклад, на Кіпрі – через Сербію чи ОАЕ, до Чорногорії – через Туреччину. При цьому, багато таких країн ускладнили видачу віз росіянам, наприклад, Мальта та Іспанія вимагають іноземну страховку.

Також для росіян залишаються недоступними прямі рейси за океан – до Домінікани та Мексики. Туди туристи зможуть потрапити регулярними рейсами з багатьма пересадками, що на тлі авіаперельотів на Мальдіви та Таїланд привабить небагатьох.

Нагадаємо, минулого року кількість російських туристів в Європі зменшилась на 90%.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.