Польські банки продовжили дію пільгових умов для українців

Пільги передбачають скасування комісії за обслуговування рахунків та карток, зняття готівки з усіх банкоматів у Польщі та за кордоном.

Найбільші банки Польщі ще з початку війни в Україні ввели спеціальні пільгові умови для українських біженців. Наразі клієнтами польських банків є понад 1 млн українських біженців, повідомляє РБК-Україна.

Декілька банківських установ продовжили дію спеціальної пропозиції для громадян України:

PKO Bank Polski

Банк продовжив пропозицію до кінця червня 2023 року. Він пропонує українцям спеціальну програму “Рахунок без кордонів”, який безплатно обслуговуються протягом одного року.

Для відкриття рахунку не обов’язково вказувати адресу проживання в Польщі та польський номер телефону. Крім того, банк скасував комісію за швидкий переказ до банку Kredobank та за іноземні перекази до будь-якого банку України.

Bank Pekao 

Громадянам України пропонують нульову комісію за обслуговування рахунків, карток та зняття готівки з усіх банкоматів Польщі та за кордоном. Пільгові умови діють протягом двох років з дати укладання договору. Безплатні перекази з та до України всі клієнти можуть робити до кінця 2023 року.

VeloBank

До кінця червня не нараховується щомісячна комісія за обслуговування карток та рахунків у злотих, євро, доларах, фунтах стерлінгів та швейцарських франках. Українці також можуть безкоштовно вносити та знімати готівку або здійснювати перекази в Україну без комісії.

Santander 

Пільгова пропозиція для українців діятиме до кінця квітня 2023 року. Банк пропонує безкоштовний доступ до особистого кабінету з пакетом послуг для українців: нульова комісія за перекази, обслуговування корпоративних карток, звільнення корпоративних клієнтів від комісії за ведення компанії в злотих.

Інші польські банки обслуговуватимуть рахунки українців протягом року з моменту відкриття рахунку або до кінця лютого 2023 року.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.