Південна Корея перенесла десятки авіарейсів, щоб учні могли у тиші скласти іспит

У Південній Кореї перенесли 90 авіарейсів, щоб шум літаків не заваджав учням скласти національний іспит.

Тест визначає багато аспектів життя та майбутнього корейської молоді, тому влада підлаштовує роботу економіки, щоб нічого не завадило скласти його, пише 24tv.

Щорічний національний тест відбувся 16 листопада. Він є вирішальним кроком для вступу в університет та подальшого кар’єрного шляху. Його складали понад 504 тисячі абітурієнтів. У Південній Кореї висока конкуренція в освіті й вона сильно тисне на учнів. Тому в державі зростає ризик самогубств через депресію у підлітків.

Під час тесту з англійської мови, щоб контролювати шум, у Південній Кореї заборонили зліт та посадку всіх літаків на 35 хвилин — з 13:05 до 13:40. У цей час усі літаки, які були в повітрі, крім тих, які використовують в аварійних ситуаціях, були змушені залишатися на висоті 3 км або вище, щоб не шуміти. Усього в розкладі зазнало змін понад 90 авіарейсів.

Крім того, великі підприємства та державні установи почали працювати з 10:00 або пізніше. Так намагалися зменшити затори на дорогах, щоб всі майбутні студенти прибули на іспит вчасно. Тест розпочався о 08:40. І навіть фондовий ринок Південної Кореї теж відкрився з запізненням на годину.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.