Після ремонту до Праги повертається знаменита “голова Кафки”

Цьогоріч Прага відзначає сто років з дня смерті одного з найвідоміших чеських діячів — Франца Кафки.

Чеська столиця організувала низку заходів, таких як виставки, книжкові ярмарки та кінопокази, щоб вшанувати пам’ять письменника. Однак головною подією стане повернення пам’ятника Кафці, повідомляє The Mayor.

Фото: Depositphotos

Знаменита статуя у формі голови Кафки, що обертається, стала однією з найпопулярніших атракцій Праги з моменту її відкриття у 2014 році. Після кількох місяців ремонту місцева влада оголосила, що статую повернуть на своє місце. Офіційне відкриття зі світловим шоу та музичним супроводом заплановане 29 лютого о 19:00 у торговому центрі Piazza Quadrio.

Динамічна статуя Франці Кафки, створена Давидом Черни, поєднує сучасні технології та традиційне чеське мистецтво. Статуя складається з 32 панелей та майже кілометра кабелів всередині.

Панелі обертаються незалежно одна від одної, що призводить до створення різних виразів обличчя. Програма передбачає обертання голови кожні 15 хвилин з 8:00 до 19:00.

Протягом останніх п’яти місяців пам’ятник пройшов значну реновацію та оновлення роботизованого механізму, що забезпечить довший термін служби та спростить його обслуговування.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.