Новозеландська авіакомпанія встановить ліжка в економкласі

Air New Zealand встановить у хвостах літаків спеціальні капсули для сну, які схожі на купе в плацкартних вагонах.

Одночасно в таких капсулах зможуть спати до шести пасажирів, пише Avianews.

Сервіс Skynest (повітряне гніздо) для пасажирів економкласу Air New Zealand планує запустити у 2024 році. Це дозволить мандрівникам поспати в горизонтальному положенні протягом тривалих подорожей.

В авіакомпанії розповіли, що їхня мета — створити домашню атмосферу під час подорожі, а пасажири зможуть прибути в пункт призначення бадьорими та готовими до дій. Також пасажири в Skynest отримують подушку, матрац, ковдру та постіль.

Наразі невідомо, які будуть правила користування Skynest та можливі ціни на послугу. Однак, як альтернативу, в компанії пропонують забронювати цілий ряд з трьох крісел на дальніх рейсах та комплект для сну з подушки, ковдри та матрацу.

Водночас послуга Economy Skycouch може втричі здорожчати переліт. Наприклад, квитки економкласу з Лос-Анджелеса в Окленд та назад коштують $1300, а з урахуванням двох додаткових місць ціна перельоту зростає до $3300. Проте це все одно дешевше чим квитки у бізнес-класі – $7500.

До речі, схожу послугу пропонує європейська авіакомпанія Lufthansa. Пасажири можуть забронювати одразу кілька місць, щоб можна було поспати в горизонтальному положенні.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.