Німеччина продовжить контроль на кордоні з Польщею, Чехією та Швейцарією до лютого 2024

Завдяки посиленню контролю на кордоні Німеччина змогла виявити контрабандистів людей і запобігти нелегальному в’їзду мігрантів.

Міністр МВС Німеччини Ненсі Фезер заявила, що країна продовжить посилений контроль на кордоні з Чехією, Польщею та Швейцарією ще на два місяці, повідомляє SchengenVisaInfo.

Прикордонний контроль між Німеччиною та трьома країнами спочатку запровадили у жовтні. Оскільки він показав високу ефективність, його продовжили до 15 грудня, а зараз — до лютого 2024.

Дані МВС свідчать, що з моменту введення прикордонного контролю було виявлено понад 9 тис. несанкціонованих в’їздів. Зважаючи на такі цифри, в МВС заявили, що обмежувальні заходи були ефективними.

З іншого боку, одна з головних профспілок поліції Німеччини GdP розкритикувала заходи та поставила під сумнів їх ефективність. В профспілці заявили, що попри суворі заходи, поліція не зможе зменшити кількість біженців, які прибувають до Німеччини.

Німеччина – не єдина країна-член Шенгенської угоди, яка наразі зберігає прикордонний контроль. Словенія, Словаччина, Австрія, Польща, Чехія та Фінляндія також запровадили прикордонні перевірки з сусідніми країнами.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.