Непал заборонив соло-трекінги по всій країні

Влада Непалу заборонила самостійні походи для туристів по всій країні.

Через п’ять років після введення заборони на самостійне сходження на Еверест уряд Непалу вирішив поширити це обмеження і на всю країну, пише CNN.

Мандрівники, які планують подорожувати регіонами Непалу, повинні будуть наймати гіда з державною ліцензією або приєднатись до туристичної групи.

Попри те, що індустрія трекінгу є одним з найбільших джерел прибутків країни, влада нарікає на значні витрати пов’язані з пошуково-рятувальними операціями туристів, що заблукали. Мандрівники часто обирають віддалені маршрути, і у випадках зникнення, рятувальники витрачають багато часу та коштів на їх пошуки.

Окрім проблем, пов’язаних зі зникненням туристів, влада також хоче вирішити питання з неліцензійними гідами. Вони працюють без реєстрації, не платять податки та забирають робочі місця у непальців.

На такий крок влада Непалу була вимушена піти, оскільки все більше недосвідчених мандрівників обирають складні маршрути для походів. Вони погано орієнтуються в дикій природі, тому потребують допомоги досвідчених гідів. Уряд не має можливості перевіряти кожного туриста, що прибуває в країну, тому було прийнято рішення ввести заборону для всіх мандрівників.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.