На залізничному вокзалі Вроцлава відкрили оранжерею для відпочинку мандрівників

У будівлі головного вокзалу Вроцлава відкрили новий простір “Palmiarnia”, де мандрівники можуть відпочити в оточені рослин.

Вроцлавський вокзал і раніше був унікальним, адже на його території знаходиться галерея сучасного мистецтва BWA Wrocław. Однак тепер адміністрація вирішила створити новий простір для відвідувачів галереї та мандрівників, які очікують свій поїзд, повідомили у BWA Wrocław.

“Пальмовий будинок” створений за концепцією оранжереї палацової архітектури, який складається з двох зон. Перша служить інформаційним пунктом для відвідувачів галереї, де знаходиться книжковий та сувенірний магазини. Інша – “лаунж-зона”, яка наповнена тропічними рослинами, а мандрівники можуть тут відпочити без необхідності щось купувати.

Проєктом займались дизайнери з групи Menthol Architect. Вони спеціально підібрали кольори оранжереї так, щоб вони були пов’язані з головною будівлею вокзалу. Наприклад, зелені елементи схожі на кольорове склепіння головного залу, а індиго взято з кольорів стін у Сесійній залі поруч з галереєю. Рослини також були обрані не випадково. Архітектори взяли ті, які стійкі до перепадів температур.

Новий простір, який вважається частиною галереї, розташований між поверхами головного вокзалу. “Пальмовий дім” відкрито у дні та години роботи галереї BWA Wrocław: середа-четвер 12:00-20:00, п’ятниця-неділя 12:00-18:00.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.