На Сардинії платитимуть 15 000 євро, щоб збільшити населення острова

Влада Сардинії планує виділити 7 тис. грантів на житло та ремонт. Однак є деякі умови.

Зокрема, можна буде отримати до 15 000 євро від влади острова. Гроші повинні будуть піти на купівлю або ремонт будинку в місті чи селі з населенням не більше 3 тис. осіб. Наприклад, це може бути Галтеллі чи Калазетта. Заявник також повинен буде постійно проживати в місті не менш як півтора року.

За останні десять років сільські громади Сардинії страждали від скорочення населення. Програма має на меті повторно заселити сільську місцевість і дати меншим громадам економічний поштовх.

Наразі уряд виділив на проєкт 105 млн євро. Водночас грант не може перевищувати 50% вартості житла чи його реконструкції. Тобто, в людини, яка вирішить переїхати на острів за даною програмою повинна бути як мінімум половина суми вартості нерухомості. Детальніше можна почитати за посиланням.

Нагадаємо, це вже не вперше, коли в Італії видають гранти, щоб збільшити населення якогось регіону. Зокрема, минулого року сицилійське місто Троїна обіцяло до 25 тис. євро тим, хто вирішить сюди переїхати, а містечко Селемі виставляло будинки на аукціоні за 1 євро, щоб повернути мешканців.

Джерело: AFAR

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.