На Прикарпатті планують розвивати оздоровчий туризм

У Матеївецькій ОТГ, що в Івано-Франківській області, вирішили розвивати лікувально-оздоровчий туризм. В селі Запруття планують облаштувати два туристичні маршрути та оздоровчий центр.

Про це повідомляє виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігор Мельничук на сторінці організації в Facebook.

За його словами, місцева громада виграла проєкт на конкурсі ініціатив карпатських громад, який впроваджує Асоціація “Єврорегін Карпати – України”.

Основна мета – підвищення ефективності використання туристичного потенціалу, що знаходиться на межі Коломийського, Косівського та Снятинського районів. Ініціативу реалізовуватимуть у Запрутті.

У рамках реалізації проєкту планують покращити інфраструктуру території, розробити та промаркувати два маршрути (протяжністю 40 км), а також створити лікувально-оздоровчий центр «Золоті крилечка».

«Запруття є унікальним місцем змішаного правдавнього лісу, чистих джерел, багате на Карпатську флору та фауну середовище. Тут ростуть понад 300 видів лікарських трав, добре розвинуте бджільництво. У Запрутті є також джерела чистої води Джуркут, працюють кінні та овечі ферми, сироварні, хлібопекарні», – відзначив Ігор Мельничук.

На реалізацію проєкту облрада виділить майже 245 тис. грн, ще 66 тис. грн спрямують з місцевого бюджету тергромади.

До речі, цього літа, неподалік міста Верховина, на Прикарпатті, побудують поселення Хобітхіл з трилогії «Володар перснів».

7 крутих локацій для відпочинку на західній Україні

Будиночки в лісі, котеджі та готелі

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.