На Одещині вперше в цьому році побачили зграю дельфінів

В межах нацпарку “Тузлівські лимани” 20 березня з’явилась зграя дельфінів — афалін.

Про це написав начальник наукового відділу нацпарку Іван Русєв на своїй сторінці у “фейсбуці”.

Через повномасштабне вторгнення росії постраждало багато китоподібних у Чорному морі, загалом загинуло майже 50 тис. тварин. Команда Національного природного парку “Тузлівські лимани” кожного дня моніторить узбережжя Чорного моря в пошуках дельфінів.

20 березня у водах Північно-Західної частини Чорного моря вони зафіксували зграю афалін. Це перша невеличка зграя дельфінів у цей воєнний весняний час. Зазвичай перші дельфіни вже з’являються в цих водах, але рік тому масово реєстрували мертвих тварин на піщаному пересипі через дії окупантів в морі. Тому поява тварин неабияк втішила екологів.

Іван Русєв закликає, якщо ви знайдете будь-яку інформацію про викиди дельфінів на берег Чорного моря, поінформуйте про це працівників Нацпарку, телефоном 097-5762705, 068-8816194 або електронною поштою – rusevivan@ukr.net

Нагадаємо, через російські військові дії у Чорному морі загинуло тисячі дельфінів. Потужні сонари кораблів та постійні вибухи руйнують навігаційну систему тварин. “Сліпі” дельфіни, не маючи можливості спіймати собі рибу, помирають від голоду.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.