На Майорці туристів штрафуватимуть за стрибки з пристані у море

Влада іспанського муніципалітету Муро на Майорці намагається завадити туристам стрибати у воду з причалів через низку травматичних інцидентів.

Туристів попередили, що тепер їм загрожує штраф у розмірі 900 євро, якщо їх спіймають під час стрибків з причалу у море, пише Mirror.

Мерія та поліція застерігають відпочивальників не піддаватися спокусі стрибнути з одного із причалів, оскільки вони ризикують не лише своїм здоров’ям, а й можуть отримати чималий штраф. Хоча курорт має муніципальне розпорядження, яке забороняє такі стрибки, але туристи або не знають про це, або не звертають на нього увагу.

Місцева влада заявила, що цього літа вже сталось сім травматичних інцидентів, тому вони побоюються, що може трапитись трагедія. У липні двоє людей травмувались, стрибнувши головою вниз у море. Один зламав ніс та поранив шию, оскільки не знав, що глибина води лише 60 сантиметрів. Інший чоловік пірнув у море та отримав травму голови. Потерпілий втратив свідомість, його довелось рятувати.

Багато туристів, які стрибають з причалів, роблять це разом зі своїми дітьми, стоячи в черзі, щоб стрибнути з кінця доріжки. Місцеві кажуть, що стрибок став “майже обов’язковим” для туристів, які фотографують стрибок, а потім викладають їх у соцмережі.

Нагадаємо, раніше на іншому іспанському курорті Тенерифе ввели величезні штрафи за куріння на пляжах та забруднення території.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.