На Львівщині планують робити укриття у вигляді будинків хоббітів

Модульні сучасні захисні сховища нагадують помешкання хоббітів з фільму “Володар перснів”.

“Будинок Хоббіта” – це спільний проєкт компаній “Індустрія ЛВ” та “Хоббіт Хаус”. Автори стверджують, що проєкт вже пройшов відповідні перевірки, запатентований та готовий до використання.

Такими укриттями пропонують забезпечити усі районні, міські, комунальні та місцеві установи, заклади освіти, що не мають сховищ чи потребують облаштування додаткового захисту від ракетних атак, землетрусу чи стихійного лиха.

Укриття виготовляють з високоякісного бетону марок Б35-Б40 з додаванням пластифікатора, добавок, а при необхідності мікрофібри. Бетон класу В35-В40 відносять до категорії особливо важких бетонів, який використовують у військовому будівництві для зведення об’єктів, стійких до будь-якого впливу, навіть ядерних ударів.

Окрім прямого застосування, укриття може буде використовувати для зберігання харчів, матеріальних цінностей тощо. Завдяки модульному рішенню компанія може запроєктувати та виготовити індивідуальне укриття під будь-які вимоги та потреби, а також забезпечити сховищем будь-яку кількість людей.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.