На кордоні між Польщею та Словаччиною скасовано прикордонний контроль

Польща дозволила вільний перетин кордону зі Словаччиною без додаткових перевірок.

Рішення було прийнято після того, як польська влада дійшла висновку, що ризик нелегальної міграції в цьому районі зменшився, повідомляє SchengenVisaInfo.

Польща запровадила внутрішній прикордонний контроль зі Словаччиною 4 жовтня 2023. Однак, тепер, коли вдалось стабілізувати міграційну ситуацію на так званому Балканському маршруті, МВС Польщі заявило, що обмеження на кордоні скасують.

Хоча контроль за особами, які в’їжджають в Польщу через Словаччину буде послаблено, польська влада продовжуватиме уважно стежити за ситуацією. Якщо виникне ризик збільшення нелегальної міграції, прикордонний контроль зі Словаччиною може бути відновлено.

Скасування прикордонного контролю відбувається напередодні весняних канікул, коли багато людей подорожують між країнами ЄС. Це рішення полегшить перетин кордонів між країнами. Мандрівникам більше не доведеться витрачати час на додаткові перевірки, з якими вони могли зіткнутись на польсько-словацькому кордоні.

Внутрішній прикордонний контроль між європейськими країнами — це звичайна практика для ЄС. Його запроваджують для ефективної боротьби з контрабандистами та нелегальною міграцією. Наприклад, у жовтні Німеччина запровадила додаткові перевірки на кордоні з Польщею, Чехією та Швейцарією.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.