На Херсонщині перейменували виноробню князя Трубецького

Знаменита виноробня князя Трубецького відтепер називається Stoic Winery.

Як пояснили в компанії, рішення щодо перейменування виноробні на Stoic Winery прийняли, щоб віддати належну шану філософії стоїцизму та показати, що жодні випробування не зможуть зупинити виноробню в бажанні робити краще вино.

Стоїцизм – це філософія самоопанування, наполегливості, прийняття ситуації та прагнення до кращого, наперекір негараздам.

Під час російської окупації Херсонщини, шато було серйозно пошкоджене, а відновлення займе багато часу та зусиль. Хоча в компанії з повагою ставляться до історії та діяльності засновника, російського князя Трубецького, однак вважають, що майбутнє виноробні не повинно бути пов’язане з російським князем.

Перейменування стане першим кроком до нової історії знаменитої виноробні. Головне завдання — повноцінне відновлення виробництва високоякісних вин в історичному шато з урахуванням усіх сучасних надбань світового виноробства.

Крім того, виноробня планує відновити лабораторію, 200 гектарів виноградників, готельно-туристичний комплекс та продовжувати історію цієї території.

Виноробня розташована за 75 км від Херсона у селі Веселе, поблизу Нової Каховки. Російські окупанти повністю розграбували колекцію вин історичного шато, пошкодили лабораторію підприємства, замінували виноградники та викрали усе цінне, що там було.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.