На Дніпропетровщині розшукують найцікавіші місця регіону

На Дніпропетровщині шукають “туристичні магніти” області для популяризації внутрішнього туризму.

Як повідомляє пресслужба ОДА, проєкт “Туристичні магніти Дніпропетровщини” втілюватимуть впродовж 2020-2021 років.

«На жаль, часто Дніпропетровщину сприймають виключно як промисловий регіон. Тоді як в області є чимало цікавих, але маловідомих куточків. Аби популяризувати туристичний потенціал нашого краю, втілюємо проєкт «Туристичні магніти Дніпропетровщини». Усі райони  області вже надіслали інформацію про свої «перлинки» – нині ретельно відбираємо матеріали та відвідуємо такі місця особисто. Хочемо подивитися на них і як фахівці, і як туристи, та зрозуміти, чи буде цікаво там побувати гостям регіону»,  зазначили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

За результатами проєкту буде створено туристичну мапу регіону, де розмістять інформацію про найцікавіші туристичні локації області.

Передбачається, що загалом визначать близько 10 «переможців». Серед критеріїв для відбору – транспортна доступність та наявність мінімальної інфраструктури для туристів.

А ми вже зібрали 9 цікавих місць навколо Дніпра.

До речі, на Волині оголосили конкурс найоригінальніших туристичних маршрутів області.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.