На Чернігівщині запрошують на фотополювання в заповідник диких тварин

В Козелецькому районі на території мисливського господарства розвели диких тварин виключно для фотополювання.

Як пише Укрінформ, таким чином планують розвивати місцевий екотуризм.

В такому заповіднику диких тварин за всі роки його існування не пролунало жодного пострілу, а “полювати” дозволено лише з допомогою фотокамер“, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, угіддя СМП “Моровське” знаходяться неподалік давньоруського села Морівськ та річки Десна. Територія заповідника займає 160 га лісових масивів та заплавних луків. Тут створено умови для розмноження та проживання багатьох видів тварин та птахів, є і червонокнижні.

Наразі в заповіднику можна знайти коней Пржевальського, європейських оленів, ланей та косуль, муфлонів та диких кабанів, лосів, буйволів, гірських кіз та лам. Крім того, два роки тому господарство поповнилось шотландськими коровами та биками. З птахів, на заплавних луках мешкають – орлан білохвостий та чорний лелека.

Як розповідають керівники господарства, тварин розводять не для відстрілу, а для приваблення туристів. На території центральної садиби “Моровського” будується цілий комплекс: готель, ресторан, зона відпочинку на штучному озері. До комплексу веде заасфальтована дорога.

Фото: Микола Тищенко, Чернігівське ОУЛМГ