Міські автобуси в Пальма-де-Майорка стануть безкоштовними

З 1 січня 2023 громадська мережа міських автобусів в іспанському місті Пальма-де-Майорка буде безкоштовною для місцевих жителів.

Єдиною вимогою до пасажирів, щоб отримати право безкоштовного проїзду, це наявність картки громадянина Пальми (targeta ciutadana), яка підтверджує, що вони є зареєстрованими жителями муніципалітету, пише The Mayor. Такий крок місцевої влади робить столицю Балеарських островів найбільшим іспанським містом з безкоштовним громадським транспортом.

Оголошенню про безплатні автобуси передувала ще одна допомога від іспанського уряду, коли було заявлено, що міжміські автобуси та потяги також будуть безкоштовними для користування у 2023 році. Однак у цьому випадку проїзд буде безплатним для людей, які мають проїзні квитки чи абонементи, такі як Intermodal card. Таким чином, міські автобуси Пальми-де-Майорки і надалі будуть платними для туристів.

Як отримати картку громадянина (targeta ciutadana)?

Щоб оформити картку, жителі Пальми або інших муніципалітетів повинні звернутись до офісу обслуговування громадян (ОАС), де можна зареєструвати та отримати картку. Оформлення картки – безкоштовне.

Особи, які не є жителями Пальми, але проживають на Балеарських островах, також можуть оформити та користуватись карткою громадяни з профілем нерезидента.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.