Іспанія продовжила карантинні обмеження на в’їзд для мандрівників з-за меж ЄС

Влада Іспанії вирішила продовжити до 15 листопада карантинні обмеження на в’їзд для всіх мандрівників з країн, що не входять в Євросоюз.

Новину про продовження обмежень на в’їзд через COVID-19 оголосило Міністерство охорони здоров’я Іспанії, передає SchengenVisaInfo.

Зокрема, мандрівникам віком від 12 років з третіх країн для в’їзду потрібно надати один з документів – сертифікат про вакцинацію, негативний тест на коронавірус або довідку про одужання. Сертифікат про вакцинацію вважається дійсним, якщо власник пройшов первинну вакцинацію протягом 270 днів або отримав ревакцинацію. Свідоцтво про одужання приймається, якщо воно підтверджує, що власник мав позитивний результат тесту на коронавірус протягом останніх шести місяців.

Іспанія приймає як ПЛР-тести, так і швидкі тести на антиген. ПЛР-тест необхідно здати протягом 72 годин до в’їзду в Іспанію, експрес-тест – за 24 годину до в’їзду. Крім того, мандрівникам перед поїздкою потрібно заповнити форму контролю здоров’я.

Іспанський уряд вирішив продовжити карантинні вимоги, щоб запобігти у майбутньому стрімкого зростання нових випадків зараження на коронавірус. За останні сім днів в Іспанії зареєстровано понад 14 тис. випадків зараження на Covid-19. Водночас повну вакцинацію пройшло 86% дорослого місцевого населення.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.