Індонезія не планує впускати туристів, поки не винайдуть вакцину від Covid-19

В Уряді Індонезії повідомили, що не планують відкривати кордони країни для іноземних мандрівників, поки не з’явиться вакцина від коронавірусу.

В країні фіксують до 1500 нових випадків захворювання на добу, пише 34Travel.

«Відкриття туристичних напрямків для іноземних туристів – це позитивний момент, але ми повинні зробити все в потрібний час», – розповідає керівник національної групи по відновленню від коронавирусу Ерік Тохір.

Водночас, в країні переходять до третьої фази клінічних випробувань вакцини від Covid-19. Наразі група вчених разом з індонезійськими та китайськими виробниками ліків спільно працюють над вакциною.

Поки що в Індонезії відновили тільки внутрішній туризм. Проте влада країни розглядає усі можливості для створення коридорів для мандрівників з безпечних країн.

Раніше повідомлялось, що місцева влада о. Балі прийняла рішення відкрити острів для міжнародного туризму з 11 вересня. Зняття карантинних обмежень на острові проходитиме в три етапи.

Читати також: Чотири історії про українців на індонезійському карантині


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.