Глядачі онлайн-трансляції допомогли врятувати туриста, що заблукав на Алясці

Переглядаючи онлайн-камери національного парку Аляски, глядачі помітили туриста, що потрапив у біду та сповістили працівників парку.

11 вересня онлайн-глядачі дивились пряму трансляцію камери Dumpling Mountain, сподіваючись побачити бурих ведмедів у національному парку та заповіднику Катмай. Місце події являло собою один з найвіддаленіших парків США, тому було несподіванкою, коли мокрий турист потрапив у кадр, пише ТСН.

Чоловік зупинився навпроти камери та почав просити про допомогу. Хоча камера не передавала звук, глядачі змогли зрозуміти, що він говорить “загубився” та “допоможіть мені”. Вони сповістили співробітників Explore.org, які звернулись до Служби національних парків.

Через кілька годин пошуково-рятувальна група знайшла мандрівника, який потрапив у вітряну та дощову погоду за поганої видимості, та супроводила його до безпечного місця.

Похід до вершини гори описується як “помірковано напружений”. Це підіймання висотою понад 245 м на відстань понад 2,5 км від табору Брукс, куди відвідувачі з усього світу приїжджають ловити рибу та спостерігати за бурими ведмедями парку. Щоб піднятися на вершину гори, потрібно пройти ще 7 км без стежки.

Камери прямої трансляції Explore.org у Катмаї найбільш відомі тим, що знімають кадри здорової популяції бурих ведмедів у цьому районі. З кінця весни до початку осені глядачі у всьому світі дивляться, як ведмеді поїдають лосося перед сплячкою.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.