Французький вуличний художник створює мурали в українських містах

Паризький художник Крістіан Гемі, відомий як C215, намалював портрети Лесі Українки в Бородянці та Шевченка в Києві.

Про це повідомив Міністр культури Олександр Ткаченко.

“Французька відповідь Бенксі” – так називають роботи Крістіана Гемі в Україні. Вперше він сюди приїхав в березні 2022 року. З того часу художник створив стільки вуличних робіт, що перестав їх рахувати. Усі роботи — на тему війни в Україні та символів спротиву.

Останню свою роботу він створив в центрі Києва, намалювавши мурал з портретом Тараса Шевченка. Також в Бородянці нещодавно з’явився портрет Лесі Українки та мурал на якому зображено літню пару.

Художник мріє потрапити в Бахмут та намалювати там портрети наших загиблих героїв. Наразі планується фотовиставка робіт Гемі в Музеї Війни.

Крістіан Гемі проживає в місті Вітрі-сюр-Сен поблизу Парижа. Перші його вуличні роботи з’явились у 2006 році. Вони були присвячені соціальним темам, таким як бідність та расизм. Певний час художник співпрацював з Бенксі. Його робити, окрім України та Франції, можна знайти в Барселоні, Лондоні, Амстердамі та інших містах.

До речі, вуличний художник Сальваторе Банінтенде, відомий як TvBoy, створив графіті одразу в кількох місцях Бучі та Ірпені.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошук