Фестиваль “Файне місто” перенесуть до Львова

Цьогоріч легендарний музичний фестиваль, який завжди відбувався у Тернополі, планують провести у Львові 28-30 липня.

Про це заявили організатори фестивалю “Файне місто” на сторінці в “інстаграмі”, пише lviv1256.

Фестиваль запланований на 28-30 липня 2023 року на території “FESTrepublic” в рамках благодійного фестивалю Faine Misto 2023. Організатори заявляють, що це буде продовження того, чим вони займались від початку повномасштабного вторгнення. Головна ціль – закумулювати якомога більше коштів для підтримки бригади НГУ Азов.

Придбати квитки на благодійний фестиваль Faine Misto 2023 можна за посиланням. Вартість – 800 грн одноденний квиток або 1700 грн на три дні. Квитки, придбані на фестиваль Faine Misto 2022 НЕ дійсні на благодійний фестиваль, але залишаються дійсними на Faine Misto, яке відбудеться після перемоги.

Історія рок-фестивалю “Файне Місто” бере свій початок з 2013-го року. Перший фестиваль тривав два дні та відбувся у центрі Тернополя. За роки проведення на фестивалі виступила велика кількість світових зірок, серед яких – Lordi, Pain, Guano Apes, The Rasmus та сотні інших українських та іноземних артистів. 11 травня 2022 року на раді оборони Тернопільщини заборонили проводити фестиваль “Файне місто” у Тернополі.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.