Екоактивісти виступили проти Burning Man

Екологічні активісти вважають, що популярний фестиваль насправді дуже шкодить планеті.

Невелика група протестувальників перегородила за допомогою трейлера дорогу на фестиваль Burning Man у Блек-Рок-Сіті, чим спричинили кілометрову пробку, пише видання Vox.

Декілька організацій кліматичних активістів висунули вимоги до організаторів Burning Man. Вони закликали заборонити приватні літаки, одноразовий пластик, зменшити спалювання пропану та обмежити використання генераторів.

Після годинного протистояння між активістами та людьми, що прямували Burning Man, з’явились правоохоронні органи, які прибрали барикаду з дороги.

Загалом кожен фестиваль виробляє близько 100 тис. тонн вуглекислого газу, що можна порівняти з викидами 22 тис. автомобілів на газу за рік. При цьому 90% вуглецевого сліду походить від поїздок вантажівками та автомобілями, які прямують на фестиваль. Ще 5% – від генераторів, які забезпечують відпочивальників світлом та кондиціонерами.

Організатори Burning Man зобов’язались звести до мінімуму викиди вуглецю до 2030 років, але наразі незрозуміло, як це можна зробити без повної зміни концепції та формату фестивалю. Наприклад, щоб завезти у пустелю сонячні панелі, потрібно залучити вантажівки на дизелю чи газу.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.