Чорногорія скасувала обов’язкове тестування для іноземців

З 12 січня подорожувати до країн можна без жодних обмежень.

Про це повідомляє посольство України в Чорногорії у “фейсбуку“.

Зокрема, МОЗ Чорногорії внесло зміни до карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням Covid-19. Влада країни дозволила в’їзд в Чорногорію всім іноземцям без тесту та відновила міжміський рух.

Водночас в Чорногорії продовжує діяти комендантська година з 22:00 до 05:00. Робота закладів харчування та обслуговування обмежена з 07:00 до 20:00. В країні діє масковий режим та обов’язкове соціальне дистанціювання. Детальніше про карантинні обмеження в країні можна почитати за посиланням.

Через значне зростання рівня захворюваності, МОЗ України включило Чорногорію до “червоного” списку країн. Це означає, що мандрівники, які прибувають з Чорногорії до України маються пройти 14-денну самоізоляцію або здати ПЛР-тест на коронавірус.

Нагадаємо, Чорногорія – одна з перших європейських країн, яка відкрила свої кордони для українських мандрівників під час пандемії.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.