Безкоштовний транспорт та знижки для українських біженців в Європі

Збираємо в одній публікації інформацію щодо знижок та безкоштовних перевезень по Європі для українських біженців. Інформація постійно оновлюється. Якщо вам відомі ще якісь акціі від перевізників – надішліть нам інформацію на editor@veterdoit.com.

Також оперативну інфомацію щодо правил перетину кордону, евакуаційни рейси, прихисток та інше публікуємо в нашому Telegram каналі.

Знижки авіакомпаній та безкоштовні авіа квитки для українських біженців

Авіакомпанія Wizz Air надасть 100 тис безкоштовних квитків для біженців з України на рейси з сусідньої Польщі, Угорщини, Словаччини та Румунії. Також для тих, хто в дорозі діятимуть спеціальні ціни – €29.99 та €69.99 за квиток.
Бронювати на
https://wizzair.com/#/rescue

Finnair надає 95% знижки для українців на переліт у Гельсінки з Варшави, Кракова, Гданська, Будапешта та Праги. Знижка діє за промокодом Ukraine95 у березні. Українці можуть подорожувати до Фінляндії з Шенгенської зони без паспорта, наприклад, для в’їзду достатньо свідотства про народження.
Бронювати https://www.finnair.fi/

LOT надає знижку від 30 до 99% для українців, що вилітають з Польщі, Румунії, Угорщини та Словаччини. Також діють спеціальні умови перевезення багажу та зміни дат вильоту. Детальна інформація за посиланням.

Безкоштовні перевезення по Європі для українців

Автобусний перевізник FlixBus пропонує безкоштовні квитки з прикордонних міст Перемешль, Жушув, Бухарест. Для отримання безкоштовного квитка потрібно надіслати запит за вказаним алгоритмом. Також за посиланням оновлення по маршрутам та містам відправлення.

Польський залізничний перевізник Polregio надає безкоштовні квитки для українців при пред’явленні посвічення особи. Скористатися можна потягами Regio та interRegio (мапа маршрутів). Детальніше.

BlaBlaCar зробив можливим для водіїв пропонувати безкоштовні перевезення по Україні та від кордонів по Польщі. Тож сервіс можна використовувати як платформу для пошуку попутників.

Міністр Уряду Австрії повідомила, що українські біженці можуть безкоштовно пересуватися Австрійськими федеральними залізницями (OBB) потягами безкоштовно. Для подорожі достатньо українського паспорту.

Угорська державна залізниця MAV забезпечує безкоштовний проїзд на поїздах для усіх біженців з України при пред’явлені паспорта в залізничних касах. Мапа маршрутів.

В Нідерландах мережа залізниць NS надають безкоштовні квитки для громадян України (24 годни) на будь-який потяг пред’явивши паспорт України та отримати потяг у Німеччині, Бельгії, Франції чи Австрії.

Бельгійські залізниці SNCB раді надають безкоштовний проїзд на потягах SNCB до будь-якого пункту призначення у Бельгії, а також за межі Бельгії. Як отримати квиток.

Також корисно: Житло в Європі для біженців

Корисне

Туристичне страхування, зелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.

kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.

omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.

trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.