Автобус-кав’ярня LennyBus працюватиме біля Житнього ринку

Двоповерховий автобус-кав’ярня проведе благодійний POP-UP на Житньому ринку, щоб допомогти зберегти цю пам’ятку архітектури Києва.

Як повідомили на сторінці LennyBus у “фейсбуці”, автобус знаходитиметься біля Житнього ринку з 11 березня до 11 червня включно. Попередньо графік роботи з 9:00 до 21:00.

На відвідувачів очікує оновлене меню — з’явиться крафтове британське та українське пиво, крафтовий квас, а також “київський хот-дог” з корейською морквою, капустою, з молочною сосискою, який був популярним фаст-фудом Києва на початку нульових. Також заплановані різні івенти з барахолками та виставками.

Команда кав’ярні LennyBus у такий спосіб вирішила приєднатись до ініціативи Євгена Клопотенка з приводу збереження Житнього ринку. Колись це був гастрономічний центр життя киян. Сюди приїжджали з різних куточків міста в пошуках унікальних товарів, а сьогодні будівля потребує ремонту та втрачає клієнтів.

Нагадаємо, двоповерховий автобус-кавʼярня LennyBus майже 25 років стояв біля Хрещатика. Однак власниці кавʼярні Валерії Лішневській не подовжили оренду, тому LennyBus зараз у пошуках нової постійної локації.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.