Американець в образі Ісуса проніс хрест з Варшави у Київ

Подорож тривала понад два місяці. 

Громадянин США, 33-річний Джиммі, пройшов пішки з хрестом на плечі з Варшави до Києва, пише Hmarochos.

Ідея такої мандрівки в нього виникла після читання Євангелія від Луки. Спочатку він сумнівався у поході, поки не почав працювати у Польщі вихователем дитсадка, де познайомився з українцем — той підтримав ідею та допоміг сконструювати дерев’яний хрест. На хресті намалювали 12 листочків конюшини з іменами 12 учнів Ісуса.

Одягнений у довгу білу одежу, з довгим волоссям та бородою, Джиммі нагадував іконічний образ Ісуса, однак себе так не називав. Подорож зайняла 70 днів. У деякі дні він долав 20-25 кілометрів. Були й дні, які повністю присвячував відпочинку.

Подорож Джиммі фіксував у телеграм-каналі. Він викладав селфі з людьми, які траплялись на шляху, фото їжі, а також котиків. Деякі зустрічні допомагали йому нести хрест, часом багато кілометрів поспіль.

У Польщі він деколи ночував у наметі, але в Україні шукав можливості переночувати в готелі або вдома у гостинних людей. Американець трохи розмовляє російською, знає кілька слів польською та українською.

Спочатку Джимі планував дійти до Харкова, але через біль у спині та в ногах вирішив зупинитись в Києві. Назад він повертатиметься потягом до Варшави, потім літаком у США.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.