7 туристичних локацій, де заборонено робити селфі

Плануючи мандрівку, переконайтесь, чи не порушуєте ви правил. Адже є багато туристичних місць, де заборонено фотографуватись.

Фотоексперти ParrotPrint назвали популярних сім локацій, де селфі суворо заборонено, пише The Sun.

1. Зоопарки Нью-Йорка

Фотографуватися з будь-якими великими кішками в зоопарках, на карнавалах і в цирках Нью-Йорка заборонено. Обмеження запровадили у 2014 році у зв’язку зі збільшенням кількості “тигрових селфі”, а кожному порушнику загрожує штраф до $1000. Ініціатори заборони в такий спосіб хотіли зупинити експлуатацію тварин.

2. Будинок коштовностей, Лондонський Тауер

Заборону ввели з міркувань безпеки. За дотриманням правил стежить як охорона, так і камери відеоспостереження.

3. Памплона, Іспанія

Локація добре відома як місце проведення небезпечного “забігу биків”. Однак кожного, кого спіймають за селфі з биками, оштрафують на 3000 євро.

4. Музей Ван Гога, Амстердам

Музей Ван Гога в Амстердамі ввів заборону на фотографування та селфі. Адміністрація музею пояснила, що це заважає насолоджуватися мистецтвом та порушує права інших відвідувачів на приватність.

5. Сикстинська капела, Ватикан

У Сикстинській капелі також заборонено робити фотографії та селфі. Це правило було введено в 1980 році, коли японська телевізійна мережа Nippon профінансувала реконструкцію капели, а натомість отримала ексклюзивні права на фотографії всередині.

6. Саудівська Аравія

У Саудівській Аравії заборонено фотографувати під час паломництва до Мекки. Це пов’язано з тим, що це вважається неповагою до святого місця та акту поклоніння.

7. Озеро Тахо, Каліфорнія

На озері Тахо в Каліфорнії туристам заборонено робити селфі через ризик зустрічі з дикими тваринами, зокрема з ведмедями. Місцева влада ввела заборону, щоб запобігти небезпечним ситуаціям та убезпечити відвідувачів.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошук