5 найгарніших пляжів Європи

Літо у розпалі і саме час подумати про море. Якщо ви давно мрієте про відпочинок у казково гарному місці «як на картинці» ця добірка пляжів для вас. Бірюзові бухти, білі скелі, рожевий пісок та пляж у печері.

1. Бухта Навайо, острів Закінф, Греція 

Неймовірно гарний пляж на березі Іонічного моря із білосніжним піском та кришталево чистою бірюзовою водою. Це місце оточено скелями, тому дістатися сюди можна тільки водою. У найвищій точці узбережжя знаходиться оглядовий майданчик. 

«Навайо» у перекладі з грецької означає «корабельна аварія». У 80-х роках минулого століття корабель, який перевозив тютюн контрабандою з Туреччини в Італію, затонув у цій бухті. З часом корабель хвилями викинуло на берег. Його хотіли прибрати, але врешті залишили. Тепер це судно – символ всього острову.

Бухта Навайо, острів Закінф, Греція

 

2. Острів Елафонісі, Греція 

Невеличкий острів у Середземному морі на західному узбережжі Крита. Елафонісі відомий своїм унікальним пляжем із рожевим піском. Якщо ви шукаєте особливе місце для відпочинку вам сюди! 

Рожевий відтінок пісок має завдяки мушлям, а назва острову з грецької перекладається як «острів оленів». Хоча насправді оленів тут немає. Море тут завжди тепле та спокійне, а берег пологий, тому пляж ідеально підходить для відпочинку з дітьми. 

Острів Елафонісі, Греція 

 

3. Прайя-де-Бенагіл, Португалія

Регіон Алгарве, розташований на узбережжі Атлантичного океану, називають португальською Рив’єрою. Найбільше ця частина узбережжя відома завдяки бухті Прайя-де-Бенагіл (Praia de Benagil), де знаходиться печера Бенагіл. Це мальовнича печера з круглим отвором у стелі, через який промені сонця освітлюють пляж. 

Дістатись до пляжу у печері можна на екскурсійному катері, на каяках чи байдарках. 

Прайя-де-Бенагіл, Португалія

 

4. Мис Етрета, Франція

Етрета знаходиться у Нормандії, на узбережжі протоки Ла-Манш. Мис відомий своїми білими вапняковими скелями, які утворюють природні арки вздовж узбережжя. 

Море тут зазвичай не дуже тепле, але повірте подивитись є на що. Недарма це місце було популярним серед імпресіоністів. Клод Моне написав тут десятки своїх картин. 

Щоб краще роздивитись усю красу спочатку прогуляйтесь вздовж узбережжя, не спускаючись на пляж. По дорозі ви знайдете кілька оглядових майданчиків з фантастичними видами.

Мис Етрета, Франція

 

5.  Астурія, Іспанія

Астурія  — це провінція на півночі Іспанії, розташована на узбережжі Біскайської затоки. Туристична назва цього регіону Природний рай (Paraiso natural) повністю відповідає дійсності: піщані пляжі, бірюзові бухти та зелені схили вкриті евкаліптом. Повітря тут неймовірно чисте, а пейзажі заворожують! 

Астурія, Іспанія