10 бюджетних автобусних перевізників для подорожей Європою

Автобус – чудова ідея для бюджетного та комфортного пересування між містами та навіть країнами. В Європі більшість перевізників мають сучасні комфортабельні автобуси з Wi-Fi, туалетами, кондиціонерами та навіть USB-розетками для підзарядки. А найприємніша новина – подорож на таким автобусом може обійтися дешевше €1! Як знайти такі копійчані квитки розповідаємо в статті.


1. Flixbus  – виконує щодня понад 200 тис. рейсів на більш ніж 1200 маршрутах Європи та України. Квитки досить бюджетні, а на розпродажах взагалі від €5.

2. Megabus – бюджетний автобусний перевізник в США та Великобританії. До прикладу, квиток з Лондона до Единбурга обійдеться £9.99.

3. National Express – ще один варіант недорогих автобусних подорожей по Великобританії з цінами від £1 ! А ще в цього перевізника гарна акція на відвідування різних атракцій в Лондоні, Манчестері, Брістолі або Бірмінгемі – 2 квитки за ціною 1. 

4. Eurolines – перевізник з широкою сіткою в Європі та квитками від €8,9. Наприклад, за таку суму можна доїхати з Відня в Будапешт. Всі актуальні ціни тут.

5. BlaBlaBus – так, це дочірня компанія BlaBlaCar. На розпродажах цього перевізника можна вихопити квитки від €1! Та регулярні ціни теж приємні. Наприклад Амстердам-Париж від €17.

6. Regiojet – чеський регіональний перевізник з гарною маршрутною сіткою та приємними цінами. Подорож з Кракова до Відня стартує від €12

7. Lux Express – варіант для бюджетних подорожей країнами Балтії, з Вільнюса до Риги за €11.

8. Onnibus – фінський автобусний перевізник, який періодично влаштовує розпродажі квитків від €1.

9. Alsa – іспанський перевізник з хорошими цінами, як в середині країни, так і до сусідніх. До прикладу, квиток з Мадриду чи Барселони в Лісабон обійдеться від €15.

10. Neobus  – бюджетний польський перевізник, на розпродажах якого можна вихопити квитки від 1 zl!


Також дешеві автобусні квитки рекомендуємо шукати на наступних сервісах, які також підбирають стиковки: omio.com та infobus.eu.Шукаємо дешеві авіа та моніторимо знижки та розпродажі з 2016 року. Якщо ми колись допомогли здійснити тобі подорож, знайти дешеві квитки або організувати відпочинок – будемо раді твоїй підтримці нашого проєкту зараз. Підтримати нас можна ставши патроном на Patreon.