В аеропорту Франкфурта встановили інноваційний сканер, що прискорить проходження контролю

Німецький аеропорт перший у світі тестуватиме унікальний сканер безпеки для пасажирів.

У заяві адміністрації летовища повідомили, що сканер R&S QPS Walk2000 призначений для прискорення перевірок безпеки пасажирів. Його тестуватимуть протягом наступних шість місяців у терміналі 1, повідомляє SchengenVisaInfo.

Фото: Fraport

R&S QPS Walk2000 – це наскрізний сканер із кутом огляду 360, який може швидко та безконтактно виявляти будь-які заборонені предмети. Для його проходження пасажирам не потрібно зупинятись, достатньо повільно пройти.

Основна мета сканера полягає в тому, щоб підвищити ефективність та зручність перевірок безпеки для пасажирів, дотримуючись такого ж високого рівня стандартів безпеки. Сучасні технології дозволяють сканеру “проникати” через шари одягу, тому більше нема потреби його знімати.

Для проходження тестового етапу сканер встановили у залі А Терміналу 1, де незмінно високий пасажиропотік. У середньому тут щоденно проходять понад 15 тис. пасажирів.

Нагадаємо, минулого року в аеропорту Мюнхена встановили сканери ручної поклажі, які дозволяють пасажирам не діставати ємності з рідинами або комп’ютерну техніку під час проходження контролю.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошук