У В’єтнамі закрили відому туристичну вулицю-колію

Влада Ханою наказала тимчасово закрити одну з найпопулярніших визначних пам’яток міста – 300-метровий відрізок залізничної колії, до якої впритул розміщені кафе, ресторани та магазини.

Місцева влада району Хоанк’єм звинуватила національну залізницю у порушеннях правил безпеки та зобов’язала усі магазини в цьому районі закритись протягом наступних трьох днів, повідомляє Bloomberg.

Фото: Jamille Tran/Bloomberg

Популярну туристичну локацію вже намагались закрити у 2019 році, але через протести місцеві підприємців вирішили відкласти рішення. Після послаблення карантинних обмежень в місто приїжджає все більше туристів. які полюбляють відвідувати цю вулицю.

За словами місцевих власників кафе, на вулиці регулярно прибирають колії та попереджають туристів про наближення потягів. Жодного разу тут не було трагічних інцидентів. Однак районна влада працює над власним планом розвитку району як туристичної визначної пам’ятки, щоб задовольнити потреби місцевих жителів і туристів з дотриманням правил безпеки.

Фото: Jamille Tran/Bloomberg

Залізниця була побудована французами, коли вони правили країною на початку ХХ ст. У 50-60-х роках минулого століття навколо колії були побудовані житлові будинки для сімей залізничників, а магазини та кафе почали з’являтися лише в останнє десятиліття.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.

Теги: