Туристка опинилась в єгипетській в’язниці через сувенір

Жінка придбала статуетку, яка виявилась старовинним артефактом.

Під час відпустки в Єгипті 56-річна француженка Наталі потрапила до в’язниці через обвинувачення в спробі незаконного вивезення древнього артефакту, який вона придбала як сувенір у готелі, пише Euronews.

Жінку арештували в аеропорту Луксора під час перевірки безпеки. У її багажі виявили статуетку, яка виявилась не копією, а оригінальним артефактом віком понад 4 500 років. За день до вильоту вона купила сувенір у готелі Winter Palace за 250 євро.

Наталі провела вісім днів під вартою, після чого їй висунули обвинувачення у незаконному зберіганні та перевезенні старожитностей. Повернутись туристці додому допомогло втручання французького посла в Каїрі, але вона отримала довічну заборону на в’їзд до Єгипту.

Однак Наталі не збирається залишати просто так цю ситуацію. Вона має намір подавати до суду, щоб добитись скасування заборони та закриття її справи.

Даний інцидент став нагадуванням для всіх туристів про необхідність бути уважними при купівлі сувенірів в іноземних країнах, особливо тих, що мають багату культурну спадщину, як Єгипет.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.

Теги: