Санкції в дії: Європа цього року без російських туристів

Найбільше туристів з росії не поїдуть до Туреччини та Німеччини.

Як пише “РБК-Україна”, європейські курорти очікують втратити понад 3 млн туристів з росії. Такі дані озвучили з огляду на кількість місць, які були заброньовані на рейси протягом лютого-серпня 2022 року.

За даними Statista, найбільше російських туристів цього року втратить Туреччина – на даний період було заплановано майже два мільйони місць. Далі йдуть – Україна з очікуваною втратою 1,6 млн місць та Узбекистан – 800 тис. місць. Також у списку країн, які втратили значну кількість російських туристів: ОАЕ (781 272), Таджикистан (726 899) та Вірменія (563 199).

Очікується, що Німеччина цього року прийме на 500 тис. російських туристів менше, що робить країну найбільш “постраждалою” країною-членом ЄС. Ще однією країною ЄС, де знизиться кількість туристів, буде Греція – на 303 тис. місць менше, чим планувалось.

Однак, найбільш суттєву втрату російських туристів відчує Кіпр, оскільки росіяни займали головне джерело ринку для туризму, який є основною галуззю по внесках у ВВП країни. Кіпрська влада очікує лише 20% від туристичного ринку, який вона досягає щорічно.

Нагадаємо, круїзні компанії заборонили бронювання для росіян та білорусів.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.