Іспанія скасує масковий режим в громадському транспорті

Влада Іспанії оголосила, що з 7 лютого скасовується обов’язковий масковий режим в громадському транспорті.

Таке рішення було прийнято після оцінки поточної ситуації з COVID-19 враховуючи епідеміологічну стабільність, повідомляє SchengenVisaInfo.com.

Попри те, що іспанський уряд вирішив скасувати вимогу щодо обов’язкового носіння масок в громадському транспорті, вони все ще потрібні будуть для відвідування медичних установ. Захисні маски повинні будуть носити медичні працівники та відвідувачі лікарень, поліклінік, соціальних центрів та інших медичних установ.

З 20 квітня 2022 року маски не є обов’язковими в закритих приміщеннях, окрім лікарень, аптек та інших медичних установ. Планувалось, що масковий режим в громадському транспорті Іспанії діятиме до березня 2023.

Порівняно з минулим роком кількість випадків зараження коронавірусом в Іспанії значно знизилася. Дані ВООЗ показують, що в Іспанії за останні сім днів зафіксовано близько 11 тис. нових випадків заражень на коронавірус. Крім того, 85,9% всього дорослого населення Іспанії пройшли первинну вакцинацію, ще 67,4% отримали першу ревакцинацію, а 22,2% отримали другу ревакцинацію.

Нагадаємо, Іспанія останньою з європейських країн скасувала усі коронавірусні обмеження для мандрівників з третіх країн.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі