Індонезія запроваджує багаторазову туристичну візу на 5 років

Індонезія зробила значний крок у спрощенні візового режиму, оголосивши про запровадження багаторазової туристичної та бізнес-візи терміном на п’ять років.

Дане рішення відображає прагнення влади країни модернізувати імміграційну систему Індонезії, призначене для залучення більшої кількості відвідувачів та сприяння розвитку туризму, пише The Bali Sun.

Нова віза D1 дозволяє її власникам перебувати в Індонезії до 60 днів за один візит протягом п’яти років. Однак деталі щодо використання 60-денних періодів один за одним — відсутні. В інших багаторазових візах необхідно залишати країну мінімум на 24 години.

Вартість візи $970, яку потрібно сплатити онлайн під час подання заявки. З візою D1 можна брати участь в конференціях, виставках, здійснювати туристичні поїздки та відвідувати родичів в Індонезії. Власники віз повинні дотримуватися законів країни, поважати місцеві звичаї та культуру, а також мати достатньо коштів для проживання.

Умови візи включають необхідність подачі заявки з паспортом, який дійсний щонайменше 6 місяців, надання доказів наявності коштів для проживання у розмірі не менше $2000 або еквівалента, а також надання кольорової фотографії та інших документів. Додаткові документи можуть включати лист-запрошення від державних або приватних установ або заяву від члена родини, яка пояснює родинні зв’язки з заявником.

Для шанувальників Балі, які вже мають зв’язки в Індонезії, процес отримання візи може бути простішим. Туристам, які часто відвідують Балі, можуть допомогти візові агенти, які надають підтримку в оформленні візи D1. Однак рекомендується бути обережними з агентами, особливо уникати шахраїв в інтернеті.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.