Зимове оновлення AirBnB: “Вибір гостей”, покращені відгуки та нові інструменти для господарів


У свіжому оновленні AirBnB представив нову вкладку “Вибір гостей” з колекцією 2 млн найкращих будинків, оновлені рейтинги та відгуки, а також нові інструменти для господарів помешкань.

На сервісі Airbnb розміщено понад 7 млн будинків по усьому світу. Кожен дім – унікальний, і саме це вирізняє платформу серед інших. Однак гості часто скаржаться, що з такою різноманітністю важко зрозуміти, що їх насправді очікуватиме. Тому багато людей надають перевагу готелям.

Компанія вирішила допомогти гостям з вибором та запровадила три важливі оновлення, щоб допомогти їм краще зрозуміти, на що вони можуть розраховувати перед бронюванням:

  1. Вкладка “Вибір гостей” – колекція з 2 мільйонів найбільш популярних будинків на Airbnb на основі рейтингів, відгуків та надійності.
  2. Вдосконалені рейтинги та відгуки — змінена сторінка рейтингів з новими можливостями для того, щоб гості краще розуміли якість кожного помешкання.
  3. Вкладка “Оголошення” – нові інструменти для господарів для управління своїми пропозиціями та детальніше представлення помешкань, які цікавлять гостей.

Найкращий спосіб знайти ідеальне місце проживання — це інформація, які будинки найбільше подобаються гостям. Ось чому в AirBnB створили вкладку “Вибір гостей”. Це колекція з понад двох мільйонів найпопулярніших будинків на платформі. Список сформовано на основі рейтингів, відгуків гостей та даних про надійність та безпеку.

Для користувачів сервісу також представили вдосконалені відгуки. Оновлена сторінка рейтингів тепер містить три нові функції, які роблять відгуки кориснішими та легшими для читання:

  • Сортування відгуків – тепер гості можуть сортувати відгуки за датою чи рейтингом, що полегшує пошук відгуків, які їх найбільше цікавлять.
  • Розподіл рейтингів – нова діаграма показує розподіл відгуків від 1 до 5 зірок, тому гості можуть легко переглянути кількість позитивних і негативних відгуків.
  • Додаткові відомості про відгук – відгуки містять більше інформації про рецензента та його подорож, зокрема, звідки він, тривалість перебування та чи подорожував він зі сім’єю, домашніми тваринами чи групою.

Господарям, які здають своїми помешкання, запропонували набір нових інструментів, які дозволяють легко керувати своїми оголошеннями та демонструвати усі деталі помешкання. Зокрема, вони тепер можуть миттєво створити фототур помешкання на основі штучного інтелекту, а також підключати розумні замки (Smart Lock) до свого облікового запису AirBnB.

Детальніше про оновлення AirBnB можна почитати за посиланням.

Не пропускай важливі новини, підписуйся на наш канал в Telegram чи Viber.


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.

Теги: